Stichting Beroepspensioenfonds Loodsen
Nieuwsbrief

Samenstelling


DAGELIJKS BESTUUR

 Voorzitter  Secretaris/Penningmeester

 

 R. de Jonge (IJmond)                                 
 T: 075 61 54 521
 E: R.deJonge@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf mei 2008
 Bestuurslid tot juni 2020
 01-jan-2016 benoemd tot Voorzitter

 Herbenoembaar

 

 P.B. Schoe (Scheldemonden)
 T: 088 90 02 540
 E: P.Schoe@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2012
 Bestuurslid tot juli 2020
 01-jan-2016 benoemd tot Secretaris/Penningmeester

 Herbenoembaar

ALGEMEEN BESTUUR

 Bestuurslid  Bestuurslid  Bestuurslid

 

                                 

 B. Eggink (Noord)                      
 E: B.Eggink@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juni 2016
 Bestuurslid tot juni 2020

  Herbenoembaar 

 

 M.A. van Kuik (Rotterdam-Rijnmond)         
 E: M.vanKuik@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2010
 Bestuurslid tot juli 2022

 Herbenoembaar

 

 J.H.P. Waasdorp
 E: J.Waasdorp@loodswezen.nl                                    
 Bestuurslid vanaf juli 2019;
 Bestuurslid tot juli 2023

 

 Bestuurslid  Bestuurslid  Aspirant bestuurslid

 

 L. Kazemier       
 E: L.Kazemier@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2012
 Bestuurslid tot juli 2020     

 Herbenoembaar

  

 M. Louwerens (Rotterdam Rijnmond)  
 E: M.Louwerens@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf jan 2015
 Bestuurslid tot jan 2020

 Herbenoembaar 

  

  R. Halfweeg
 E: N.Halfweeg@loodswezen.nl
 Aspirant bestuurslid vanaf juni 2019

  

UITVOERING

 Bestuursbureau BPL

 DIRECTEUR

 R. Grobbe
  E: R.Grobbe@loodswezen.nl

en

BESTUURSADVISEUR

 P. Hogendorf
  E: P.Hogendorf@loodswezen.nl

Actueel nieuws


Nieuws

14 augustus 2019 - Dekkingsgraad eind juli 2019.

De geschatte actuele dekkingsgraad eind juli 2019 bedraagt 101,2% (was eind juni 2019 102,5%). De geschatte beleidsdekkingsgraad eind juli 2019 bedraagt 106,3% (was eind juni 2019 107,2%).


31 juli 2019 - Benoeming Joost Waasdorp.

Onlangs heeft De Nederlandsche Bank zijn goedkeuring verleend voor de benoeming van Joost Waasdorp in het bestuur van het BPL. De heer Waasdorp volgt de heer Ruijten, die inmiddels is afgetreden, in de werkgroep Regeling, Uitvoering & ICT.


31 juli 2019 - Blue Sky Group.

Per 1 januari 2020 voert de Blue Sky Group (BSG) de pensioen- en financiële administratie uit voor het BPL. In de nieuwsbrief van februari hebben we u hier over geïnformeerd. N.a.v. deze publicatie hebben we de vraag ontvangen betreffende de afhankelijkheid van de onderneming Air France - KLM.


Bekijk meer nieuws

Poll


Vanaf welke beleidsdekkingsgraad mag BPL gaan indexeren?



Stemmen
Bekijk de uitslag (of eerdere polls)