Stichting Beroepspensioenfonds Loodsen
Nieuwsbrief

Samenstelling


DAGELIJKS BESTUUR

 Voorzitter Secretaris/penningmeester

 

 R. de Jonge (IJmond)                                 
 T: 075 61 54 521
 E: R.deJonge@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf mei 2008
 Bestuurslid tot juni 2024
 01-jan-2016 benoemd tot Voorzitter

 M.A. van Kuik
 E: M.vanKuik@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2010
 Bestuurslid tot juli 2022
 01-jul-2019 benoemd tot Secretaris/Penningmeester
   

ALGEMEEN BESTUUR

 Bestuurslid  Bestuurslid  Bestuurslid

                          

  B. Eggink (Noord)                      
  E: B.Eggink@loodswezen.nl
  Bestuurslid vanaf juni 2016
  Bestuurslid tot juni 2024

 P.B. Schoe (Scheldemonden)
 E: P.Schoe@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2012
 Bestuurslid tot juli 2024

 

 J.H.P. Waasdorp
 E: J.Waasdorp@loodswezen.nl                                    
 Bestuurslid vanaf juli 2019;
 Bestuurslid tot juli 2023

 

 Bestuurslid  Bestuurslid

  

 M. Louwerens (Rotterdam Rijnmond)  
 E: M.Louwerens@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf jan 2015
 Bestuurslid tot jan 2024 

  

 R. Halfweeg
 E: N.Halfweeg@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juni 2020
 Bestuurslid tot juli 2024

UITVOERING

 Bestuursbureau BPL

 DIRECTEUR

 R. Grobbe
  E: R.Grobbe@loodswezen.nl

en

BESTUURSADVISEUR

 P. Hogendorf
  E: P.Hogendorf@loodswezen.nl

Actueel nieuws


Nieuws

19 oktober 2020 - Dekkingsgraad september 2020.

De geschatte actuele dekkingsgraad eind september 2020 bedraagt 94,0% (was eind augustus 2020 95,4%). De geschatte beleidsdekkingsgraad eind september 2020 bedraagt 96,3% (was eind augustus 2020 96,7%).


13 oktober 2020 - Vacature BPL-bestuur.

Op maandag 12 oktober zijn alle registerloodsen aangeschreven betreffende de vacature binnen het BPL-bestuur. Aangezien het bestuur waarde hecht aan een goede regioverdeling aan de bestuurstafel en tevens de diversiteit binnen het bestuur wenst te bevorderen, ontvangen de registerloodsen uit de regio Amsterdam-IJmond van onder de 37 jaar een separate oproep om zich vooral ook kandidaat te stellen.

 

 

 


29 september 2020 - Update Corona-virus.

Hierbij treft u onze maandelijkse update aan betreffende het Corona-virus.


Bekijk meer nieuws

Poll


Onder welke voorwaarden kan BPL extra premie vragen?



Stemmen
Bekijk de uitslag (of eerdere polls)