Stichting Beroepspensioenfonds Loodsen
Nieuwsbrief

Samenstelling


DAGELIJKS BESTUUR

 Voorzitter  Secretaris/Penningmeester

 

 R. de Jonge (IJmond)                                 
 T: 075 61 54 521
 E: R.deJonge@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf mei 2008
 Bestuurslid tot juni 2020
 01-jan-2016 benoemd tot Voorzitter

 Herbenoembaar

 

 P.B. Schoe (Scheldemonden)
 T: 088 90 02 540
 E: P.Schoe@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2012
 Bestuurslid tot juli 2020
 01-jan-2016 benoemd tot Secretaris/Penningmeester

 Herbenoembaar

ALGEMEEN BESTUUR

 Bestuurslid  Bestuurslid  Bestuurslid

 

                                 

 B. Eggink (Noord)                      
 E: B.Eggink@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juni 2016
 Bestuurslid tot juni 2020

  Herbenoembaar 

 

 M.A. van Kuik (Rotterdam-Rijnmond)         
 E: M.vanKuik@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2010
 Bestuurslid tot juli 2022

 Herbenoembaar

 

 H.J.T. Ruijten
 E: B.Ruijten@loodswezen.nl                                    
 Bestuurslid vanaf juni 2011;
 Bestuurslid tot juli 2019

 

 Bestuurslid  Bestuurslid  Aspirant bestuurslid

 

 L. Kazemier       
 E: L.Kazemier@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2012
 Bestuurslid tot juli 2020     

 Herbenoembaar

  

 M. Louwerens (Rotterdam Rijnmond)  
 E: M.Louwerens@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf jan 2015
 Bestuurslid tot jan 2020

 Herbenoembaar 

  

 
 J. Waasdorp

 E: J.Waasdorp@loodswezen.nl
 Aspirant bestuurslid vanaf juni 2018

  

UITVOERING

 Bestuursbureau BPL

 DIRECTEUR

 R. Grobbe
  E: R.Grobbe@loodswezen.nl

en

BESTUURSADVISEUR

 P. Hogendorf
  E: P.Hogendorf@loodswezen.nl

Actueel nieuws


Nieuws

17 juni 2019 - BPL vraagt uw mening over ons pensioenfonds.

Eind mei hebben wij u bericht over het deelnemersonderzoek. Wij vinden uw mening erg belangrijk, daarom is de termijn om deel te nemen aan het onderzoek verlengd. U kunt nu tot en met zondag 23 juni 2019 uw mening geven. 


15 juni 2019 - Haalbaarheidstoets vastgesteld.

Het bestuur verricht jaarlijks een haalbaarheidstoets. De belangrijkste conclusie uit de toets is dat het pensioenfonds binnen de vastgestelde grenzen, welke zijn afgeleid van de risicohouding en de ambities van BPL, blijft.


15 juni 2019 - Benoeming kandidaat-bestuurslid & herbenoemingen.

In de NLc-Ledenvergadering van 4 juni 2019 is de heer Halfweeg benoemd tot
aspirant-bestuurslid.


Bekijk meer nieuws

Poll


Vanaf welke beleidsdekkingsgraad mag BPL gaan indexeren?



Stemmen
Bekijk de uitslag (of eerdere polls)