Stichting Beroepspensioenfonds Loodsen
Nieuwsbrief

Samenstelling


DAGELIJKS BESTUUR

 Voorzitter Secretaris/penningmeester

 

 R. de Jonge (IJmond)                                 
 T: 075 61 54 521
 E: R.deJonge@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf mei 2008
 Bestuurslid tot juni 2024
 01-jan-2016 benoemd tot Voorzitter

 M.A. van Kuik
 E: M.vanKuik@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2010
 Bestuurslid tot juli 2022
 01-jul-2019 benoemd tot Secretaris/Penningmeester
   

ALGEMEEN BESTUUR

 Bestuurslid  Bestuurslid  Bestuurslid

                          

  B. Eggink (Noord)                      
  E: B.Eggink@loodswezen.nl
  Bestuurslid vanaf juni 2016
  Bestuurslid tot juni 2024

 P.B. Schoe (Scheldemonden)
 E: P.Schoe@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2012
 Bestuurslid tot juli 2024

 

 J.H.P. Waasdorp
 E: J.Waasdorp@loodswezen.nl                                    
 Bestuurslid vanaf juli 2019;
 Bestuurslid tot juli 2023

 

 Bestuurslid  Bestuurslid

  

 M. Louwerens (Rotterdam Rijnmond)  
 E: M.Louwerens@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf jan 2015
 Bestuurslid tot jan 2024 

  

 R. Halfweeg
 E: N.Halfweeg@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juni 2020
 Bestuurslid tot juli 2024

UITVOERING

 Bestuursbureau BPL

 DIRECTEUR

 R. Grobbe
  E: R.Grobbe@loodswezen.nl

en

BESTUURSADVISEUR

 P. Hogendorf
  E: P.Hogendorf@loodswezen.nl

Actueel nieuws


Nieuws

30 december 2020 - Benoeming Wouter Buitelaar als kandidaat-bestuurslid.

Op 15 december 2020 heeft de NLc-Ledenvergadering ingestemd met de benoeming van Wouter Buitelaar als kandidaat-bestuurslid voor het BPL. Het bestuur is zeer content over deze voordracht aangezien de heer Buitelaar met zijn 33 jaar goed past bij de diversiteitsdoelstellingen die het BPL nastreeft.


30 december 2020 - Geen toeslagverlening dit jaar.

Jaarlijks bekijken wij of uw pensioen kan meegroeien met de stijging van de prijzen in het afgelopen jaar. Dit is afhankelijk van onze financiële situatie. Per 1 januari 2021 lukt dit niet, dit vanwege de beleidsdekkingsgraad van 96,0% (oktober 2020). De regelgeving staat het niet toe om bij een beleidsdekkingsgraad onder 110% toeslag te verlenen.


30 december 2020 - Vijf vragen aan voorzitter Robert de Jonge.

In 2019 hebben wij een risicobereidheidsonderzoek uitgevoerd. Daaruit bleek dat sommige onderwerpen voor u niet duidelijk zijn, waaronder de werkzaamheden van het bestuur. Ieder kwartaal zullen we middels een aantal vragen de bestuursleden aan u voorstellen en daardoor een inkijk geven van de activiteiten binnen het BPL-bestuur. Deze keer is het woord aan de voorzitter.


Bekijk meer nieuws

Poll


Onder welke omstandigheden treedt het crisisplan van BPL in werking?



Stemmen
Bekijk de uitslag (of eerdere polls)