Stichting Beroepspensioenfonds Loodsen
Nieuwsbrief

Samenstelling


DAGELIJKS BESTUUR

 Voorzitter  Secretaris/Penningmeester

 

 R. de Jonge (IJmond)                                 
 T: 075 61 54 521
 E: R.deJonge@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf mei 2008
 Bestuurslid tot juni 2024
 01-jan-2016 benoemd tot Voorzitter

 

 P.B. Schoe (Scheldemonden)
 T: 088 90 02 540
 E: P.Schoe@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2012
 Bestuurslid tot juli 2024
 01-jan-2016 benoemd tot Secretaris/Penningmeester

ALGEMEEN BESTUUR

 Bestuurslid  Bestuurslid  Bestuurslid

 

                                 

 B. Eggink (Noord)                      
 E: B.Eggink@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juni 2016
 Bestuurslid tot juni 2024

 

 M.A. van Kuik (Rotterdam-Rijnmond)         
 E: M.vanKuik@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2010
 Bestuurslid tot juli 2022

 

 J.H.P. Waasdorp
 E: J.Waasdorp@loodswezen.nl                                    
 Bestuurslid vanaf juli 2019;
 Bestuurslid tot juli 2023

 

 Bestuurslid  Bestuurslid

  

 M. Louwerens (Rotterdam Rijnmond)  
 E: M.Louwerens@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf jan 2015
 Bestuurslid tot jan 2024 

  

 R. Halfweeg
 E: N.Halfweeg@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juni 2020
 Bestuurslid tot juli 2024

UITVOERING

 Bestuursbureau BPL

 DIRECTEUR

 R. Grobbe
  E: R.Grobbe@loodswezen.nl

en

BESTUURSADVISEUR

 P. Hogendorf
  E: P.Hogendorf@loodswezen.nl

Actueel nieuws


Nieuws

05 augustus 2020 - Nieuw pensioenakkoord.

Het kabinet heeft samen met werknemers- en werkgeversorganisaties een pensioenakkoord gesloten met nieuwe afspraken over pensioenen en AOW.
Die moeten het pensioenstelsel transparanter en persoonlijker maken.


31 juli 2020 - Herbenoemingen.

Onlangs heeft De Nederlandsche Bank (DNB) ingestemd met de herbenoemingen van Pieter Bas Schoe en Bart Eggink.


31 juli 2020 - Artikel PensioenPro: Huidige stelsel zit Loodsen als gegoten.

Onlangs stonden Robert de Jonge (voorzitter) en Marco van Kuik (secretaris/penningmeester) met een dubbelinterview in het magazine van PensioenPro. In dit artikel geven zij hun kijk op het nieuwe pensioenstelsel waarbij ze de ontwikkelingen spiegelen aan hetgeen dat voor de belanghebbenden van het BPL van belang is.


Bekijk meer nieuws

Poll


Onder welke voorwaarden kan BPL extra premie vragen?



Stemmen
Bekijk de uitslag (of eerdere polls)