Stichting Beroepspensioenfonds Loodsen
Nieuwsbrief

Samenstelling


DAGELIJKS BESTUUR

 Voorzitter  Secretaris/Penningmeester

 

 R. de Jonge (IJmond)                                 
 T: 075 61 54 521
 E: R.deJonge@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf mei 2008
 Bestuurslid tot juni 2020
 01-jan-2016 benoemd tot Voorzitter

 Herbenoembaar

 

 P.B. Schoe (Scheldemonden)
 T: 088 90 02 540
 E: P.Schoe@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2012
 Bestuurslid tot juli 2020
 01-jan-2016 benoemd tot Secretaris/Penningmeester

 Herbenoembaar

ALGEMEEN BESTUUR

 Bestuurslid  Bestuurslid  Bestuurslid

 

                                 

 B. Eggink (Noord)                      
 E: B.Eggink@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juni 2016
 Bestuurslid tot juni 2020

  Herbenoembaar 

 

 M.A. van Kuik (Rotterdam-Rijnmond)         
 E: M.vanKuik@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2010
 Bestuurslid tot juli 2022

 Herbenoembaar

 

 J.H.P. Waasdorp
 E: J.Waasdorp@loodswezen.nl                                    
 Bestuurslid vanaf juli 2019;
 Bestuurslid tot juli 2023

 

 Bestuurslid  Bestuurslid  Aspirant bestuurslid

 

 L. Kazemier       
 E: L.Kazemier@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2012
 Bestuurslid tot juli 2020     

 Herbenoembaar

  

 M. Louwerens (Rotterdam Rijnmond)  
 E: M.Louwerens@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf jan 2015
 Bestuurslid tot jan 2020

 Herbenoembaar 

  

  R. Halfweeg
 E: N.Halfweeg@loodswezen.nl
 Aspirant bestuurslid vanaf juni 2019

  

UITVOERING

 Bestuursbureau BPL

 DIRECTEUR

 R. Grobbe
  E: R.Grobbe@loodswezen.nl

en

BESTUURSADVISEUR

 P. Hogendorf
  E: P.Hogendorf@loodswezen.nl

Actueel nieuws


Nieuws

16 januari 2020 - Dekkingsgraad eind december 2019.

De geschatte actuele dekkingsgraad eind december 2019 bedraagt 1041% (was eind november 2019 102,0%). De geschatte beleidsdekkingsgraad eind december 2019 bedraagt 102,8% (was eind november 2019 102,9%).


30 december 2019 - Geactualiseerde Klachten- en geschillenregeling.

Uw pensioenregeling wordt met de grootst mogelijke zorg uitgevoerd. Toch kan het voorkomen dat u niet tevreden bent over de manier waarop dit gebeurt of over de wijze waarop u bent behandeld. In die situaties kunt u een geschil of klacht indienen bij uw pensioenfonds. Hoe dit werkt leest u in de geactualiseerde klachten- en geschillenregeling.


30 december 2019 - Dit jaar geen toeslagverlening.

Jaarlijks bekijken wij of uw pensioen kan meegroeien met de stijging van de prijzen in het afgelopen jaar. Dit is afhankelijk van onze financiële situatie. Per 1 januari 2020 lukt dit niet, dit vanwege de beleidsdekkingsgraad van 103,4%. De regelgeving staat het niet toe om bij een beleidsdekkingsgraad onder 110% toeslag te verlenen.


Bekijk meer nieuws

Poll


Onder welke voorwaarden kan BPL extra premie vragen?



Stemmen
Bekijk de uitslag (of eerdere polls)