Stichting Beroepspensioenfonds Loodsen
Nieuwsbrief

Samenstelling


DAGELIJKS BESTUUR

 Voorzitter  Secretaris/Penningmeester

 

 R. de Jonge (IJmond)                                 
 T: 075 61 54 521
 E: R.deJonge@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf mei 2008
 Bestuurslid tot juni 2020
 01-jan-2016 benoemd tot Voorzitter

 Herbenoembaar

 

 P.B. Schoe (Scheldemonden)
 T: 088 90 02 540
 E: P.Schoe@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2012
 Bestuurslid tot juli 2020
 01-jan-2016 benoemd tot Secretaris/Penningmeester

 Herbenoembaar

ALGEMEEN BESTUUR

 Bestuurslid  Bestuurslid  Bestuurslid

 

                                 

 B. Eggink (Noord)                      
 E: B.Eggink@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juni 2016
 Bestuurslid tot juni 2020

  Herbenoembaar 

 

 M.A. van Kuik (Rotterdam-Rijnmond)         
 E: M.vanKuik@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2010
 Bestuurslid tot juli 2022

 Herbenoembaar

 

 J.H.P. Waasdorp
 E: J.Waasdorp@loodswezen.nl                                    
 Bestuurslid vanaf juli 2019;
 Bestuurslid tot juli 2023

 

 Bestuurslid  Bestuurslid  Aspirant bestuurslid

 

 L. Kazemier       
 E: L.Kazemier@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2012
 Bestuurslid tot juli 2020     

 Herbenoembaar

  

 M. Louwerens (Rotterdam Rijnmond)  
 E: M.Louwerens@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf jan 2015
 Bestuurslid tot jan 2020

 Herbenoembaar 

  

  R. Halfweeg
 E: N.Halfweeg@loodswezen.nl
 Aspirant bestuurslid vanaf juni 2019

  

UITVOERING

 Bestuursbureau BPL

 DIRECTEUR

 R. Grobbe
  E: R.Grobbe@loodswezen.nl

en

BESTUURSADVISEUR

 P. Hogendorf
  E: P.Hogendorf@loodswezen.nl

Actueel nieuws


Nieuws

29 mei 2020 - Planning Uniform Pensioenoverzicht (UPO) 2020.

De deelnemers kunnen het UPO 2020 in juni/juli tegemoet zien. Het UPO voor pensioengerechtigden zal ook in de zomerperiode worden verstuurd.


29 mei 2020 - Update Corona-virus.

Hierbij treft u onze maandelijks update aan betreffende het Corona-virus. De financiële markten zijn inmiddels begonnen aan het voorzichtig herstel. Ondanks dat een aantal bedrijven hun verwachtingen hebben bij moeten stellen lijkt de wereldhandel weer langzaam op gang te komen.


18 mei 2020 - Waardeoverdracht pensioen tijdelijk niet mogelijk.

De beleidsdekkingsgraad is lager dan 100%. Daarom mogen wij niet meewerken aan de waardeoverdracht van pensioenen van mensen die een nieuwe baan hebben. 


Bekijk meer nieuws

Poll


Onder welke voorwaarden kan BPL extra premie vragen?



Stemmen
Bekijk de uitslag (of eerdere polls)