Stichting Beroepspensioenfonds Loodsen
Nieuwsbrief

Samenstelling


DAGELIJKS BESTUUR

 Voorzitter  Secretaris/Penningmeester

 

 R. de Jonge (IJmond)                                 
 T: 075 61 54 521
 E: R.deJonge@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf mei 2008
 Bestuurslid tot juni 2020
 01-jan-2016 benoemd tot Voorzitter

 Herbenoembaar

 

 P.B. Schoe (Scheldemonden)
 T: 088 90 02 540
 E: P.Schoe@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2012
 Bestuurslid tot juli 2020
 01-jan-2016 benoemd tot Secretaris/Penningmeester

 Herbenoembaar

ALGEMEEN BESTUUR

 Bestuurslid  Bestuurslid  Bestuurslid

 

                                 

 B. Eggink (Noord)                      
 E: B.Eggink@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juni 2016
 Bestuurslid tot juni 2020

  Herbenoembaar 

 

 M.A. van Kuik (Rotterdam-Rijnmond)         
 E: M.vanKuik@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2010
 Bestuurslid tot juli 2022

 Herbenoembaar

 

 J.H.P. Waasdorp
 E: J.Waasdorp@loodswezen.nl                                    
 Bestuurslid vanaf juli 2019;
 Bestuurslid tot juli 2023

 

 Bestuurslid  Bestuurslid  Aspirant bestuurslid

 

 L. Kazemier       
 E: L.Kazemier@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2012
 Bestuurslid tot juli 2020     

 Herbenoembaar

  

 M. Louwerens (Rotterdam Rijnmond)  
 E: M.Louwerens@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf jan 2015
 Bestuurslid tot jan 2020

 Herbenoembaar 

  

  R. Halfweeg
 E: N.Halfweeg@loodswezen.nl
 Aspirant bestuurslid vanaf juni 2019

  

UITVOERING

 Bestuursbureau BPL

 DIRECTEUR

 R. Grobbe
  E: R.Grobbe@loodswezen.nl

en

BESTUURSADVISEUR

 P. Hogendorf
  E: P.Hogendorf@loodswezen.nl

Actueel nieuws


Nieuws

15 oktober 2019 - Dekkingsgraad eind september 2019.

De geschatte actuele dekkingsgraad eind september 2019 bedraagt 99,0% (was eind augustus 2019 95,9%). De geschatte beleidsdekkingsgraad eind september 2019 bedraagt 104,1% (was eind augustus 2019 105,1%).


01 oktober 2019 - Nieuwe fiduciair beheerder gevonden!.

Zoals eerder aan u gemeld is BPL een zoektocht gestart naar een nieuwe fiduciair beheerder. Na een zorgvuldig selectietraject heeft het bestuur zijn voorkeur voor een nieuwe partij uitgesproken.

 


30 september 2019 - Pensioenbedragen - Uniforme Rekenmethodiek.

Vanaf 30 september 2019 moet de pensioencommunicatie naar deelnemers gaan plaatsvinden op basis van drie pensioenbedragen op de pensioenrichtleeftijd (68 jaar, gebaseerd op een optimistisch, verwacht en pessimistisch scenario). Deze scenario’s moeten voor de deelnemer inzichtelijk maken dat de hoogte van het pensioen en de koopkracht daarvan, niet zeker zijn. 


Bekijk meer nieuws

Poll


Vanaf welke beleidsdekkingsgraad mag BPL gaan indexeren?



Stemmen
Bekijk de uitslag (of eerdere polls)