Stichting Beroepspensioenfonds Loodsen
Nieuwsbrief

Samenstelling


DAGELIJKS BESTUUR

 Voorzitter  Secretaris/Penningmeester

 

 R. de Jonge (IJmond)                                 
 T: 075 61 54 521
 E: R.deJonge@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf mei 2008
 Bestuurslid tot juni 2020
 01-jan-2016 benoemd tot Voorzitter

 Herbenoembaar

 

 P.B. Schoe (Scheldemonden)
 T: 088 90 02 540
 E: P.Schoe@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2012
 Bestuurslid tot juli 2020
 01-jan-2016 benoemd tot Secretaris/Penningmeester

 Herbenoembaar

ALGEMEEN BESTUUR

 Bestuurslid  Bestuurslid  Bestuurslid

 

                                 

 B. Eggink (Noord)                      
 E: B.Eggink@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juni 2016
 Bestuurslid tot juni 2020

  Herbenoembaar 

 

 M.A. van Kuik (Rotterdam-Rijnmond)         
 E: M.vanKuik@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2010
 Bestuurslid tot juli 2022

 Herbenoembaar

 

 J.H.P. Waasdorp
 E: J.Waasdorp@loodswezen.nl                                    
 Bestuurslid vanaf juli 2019;
 Bestuurslid tot juli 2023

 

 Bestuurslid  Bestuurslid  Aspirant bestuurslid

 

 L. Kazemier       
 E: L.Kazemier@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf juli 2012
 Bestuurslid tot juli 2020     

 Herbenoembaar

  

 M. Louwerens (Rotterdam Rijnmond)  
 E: M.Louwerens@loodswezen.nl
 Bestuurslid vanaf jan 2015
 Bestuurslid tot jan 2020

 Herbenoembaar 

  

  R. Halfweeg
 E: N.Halfweeg@loodswezen.nl
 Aspirant bestuurslid vanaf juni 2019

  

UITVOERING

 Bestuursbureau BPL

 DIRECTEUR

 R. Grobbe
  E: R.Grobbe@loodswezen.nl

en

BESTUURSADVISEUR

 P. Hogendorf
  E: P.Hogendorf@loodswezen.nl

Actueel nieuws


Nieuws

31 maart 2020 - Herstelplan 2020.

Het bestuur van BPL heeft recent een nieuw herstelplan opgesteld dat uiterlijk 1 april moet worden ingediend bij De Nederlandsche Bank. Volgens het nieuwe plan blijkt dat BPL binnen 5 jaar een beleidsdekkingsgraad heeft die minimaal gelijk is aan vereist eigen vermogen (VEV), thans circa 118,2%. Dit is binnen de geldende herstelperiode van 10 jaar.


31 maart 2020 - Vijf vragen aan bestuurslid Marco Louwerens.

Afgelopen jaar hebben wij een risicobereidheidsonderzoek uitgevoerd. Daaruit bleek dat sommige onderwerpen voor u niet duidelijk zijn, waaronder de werkzaamheden van het bestuur. Ieder kwartaal zullen we middels een aantal vragen de bestuursleden aan u voorstellen en daardoor een inkijk geven van de activiteiten binnen het BPL-bestuur.


27 maart 2020 - Bericht van de voorzitter: Update impact Coronavirus op het pensioenfonds.

Wij kunnen ons voorstellen dat u vragen heeft over uw pensioen vanwege de uitbraak van het coronavirus. In dit bericht geven wij u een update. 


Bekijk meer nieuws

Poll


Onder welke voorwaarden kan BPL extra premie vragen?



Stemmen
Bekijk de uitslag (of eerdere polls)