Cookievoorkeuren
InstellingenIk ga akkoord
Gepubliceerd op 30 december 2025

Voor BPL was dit een bijzonder jaar, eentje om in de boeken te zetten.

Op 1 januari 2025 maakten we als één van de eerste fondsen in Nederland de overstap naar het nieuwe pensioenstelsel (WTP). Een mijlpaal waar we samen jarenlang naartoe hebben gewerkt. En al op 2 januari 2025 meldde onze fiduciair beheerder dat het nieuwe beleggingsbeleid volledig was geïmplementeerd. Een prestatie waar we trots op mogen zijn!

Maar daarmee was het werk niet klaar. De eerste negen maanden stonden in het teken van fine-tuning, het afronden van restpunten voor toezichthouders, toetsmoment 2, het verzenden van de definitieve transitie-overzichten en nog veel meer. Voor u als deelnemer bleven deze werkzaamheden grotendeels achter de schermen, precies zoals het hoort. U kunt erop vertrouwen dat alles goed geregeld is.

Ons bestuur werkt samen met onze uitbestedingspartners hard om dit mogelijk te maken. Ik ben trots op ons bevlogen team dat dit jaar opnieuw topprestaties heeft geleverd.

Vooruitkijkend naar 2026
Komend jaar richten we ons op het verder optimaliseren van ons beleggingsbeleid en het vormgeven van ons ESG/MVB-beleid. In het eerste kwartaal ontvangt u hierover meer informatie. Ook in 2026 is er genoeg werk te doen, maar zoals altijd pakken we dat met plezier op.

Voor nu wil ik graag het glas heffen en u en uw naasten een gelukkig en gezond nieuwjaar wensen. Geniet van het laatste jaar vuurwerk, en morgen weer fris en fruitig!

Marco Louwerens
Voorzitter BPL